Земельні торги – прозорі схеми та безпека від Прозорро.Продажі

Нова процедура з продажу та здавання в оренду земельних ділянок забезпечила простоту взаємодії між сторонами. До того ж гарантується високий рівень безпеки, прозорість та відсутність шахрайських дій. Корупційну складову також знищено завдяки особливому механізму аукціону, де кожен момент є надбанням громадськості.

Земельні торги – прозорі схеми та безпека від Прозорро.Продажі

Підготовка землі до продажу

Насамперед треба зрозуміти, що всі дії здійснюються на афілійованому майданчику – Українській Універсальній Біржі (УУБ). На сайті Прозорро.Продажі лише відображаються актуальні аукціони, тоді як усі дії з торгів здійснюються на іншому сервісі.

Продавцям необхідно підготувати документи на ділянку, взяти відповідні витяги з реєстрів та пройти реєстрацію. Важливо вказати наступний набір інформації:

  • кадастровий номер;
  • площа;
  • точне розташування;
  • цільове призначення;
  • початкову вартість;
  • мінімальний крок.

Обов’язково потрібно отримати кваліфікований електронний підпис, щоб бути організатором аукціону та надалі у ньому брати участь. Тут https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/perechen-zemelnyh-uchastkov-vystavlennyh-na-auktsion-prozorroprodazhi/ є додаткова інформація та рекомендації. Будь-які питання можна вирішити через відповідальних фахівців із служби підтримки.

Ознайомлення з аукціонами

Продаж та оренда землі на УУБ здійснюється тільки за підвищенням вартості. Ніхто не знає, хто саме є учасниками аукціону та хто робить ставки. Тільки після завершення торгів кожен може побачити свого суперника.

Після торгів між переможцем та продавцем підписується протокол. Це потрібно зробити протягом трьох робочих днів. Після цього протягом 20 робочих днів підписується договір купівлі-продажу. Ще після цього надається 5 днів на оплату земельної ділянки та компенсацію витрат, якщо вони з’явилися під час підготовки землі до продажу.

Прозоро. Продажі – рівність і відкритість

Процес торгів доступний всім, хто попередньо пройшов реєстрацію на сайті УУБ. Є можливість вказати регіон, площу, призначення землі та велику кількість інших критеріїв. До того ж майданчик використовується для продажу державного та комунального майна, відповідаючи нормі закону. Кожен із учасників має рівні шанси на перемогу.

Оцінка кожного лота доступна у відповідні дні. Про це наперед буде розказано в описі земельної ділянки. Кожен бажаючий може вирушити туди, щоб оцінити його технічний стан та характеристики. Є можливість запросити документи по об’єкту та оцінити їхню юридичну чистоту.

Переваги УУБ

На сайті інформаційного майданчика УУБ зібрано величезну кількість цікавої та корисної інформації. Окрім пошуку необхідних лотів, користувачі отримують якісну та швидку підтримку від досвідчених фахівців. Якщо на даний момент відсутні необхідні об’єкти, рекомендується передплатити оновлення та отримувати відповідні повідомлення про новинки. Таким чином, підвищується можливість купівлі необхідної землі.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.