Всі концерти, дитячі та театральні шоу в одному місці

Колись давно капітанам кораблів доводилося орієнтуватися у просторі морів та океанів по зірках. Зараз використовуються сучасні прибори, які значно полегшили роботу морякам. А щоб і вам було легко орієнтуватися у морі культурних подій міста, існує Афіша Львова – сучасний та зручний інструмент. Тут зібрані усі найвизначні заходи, які варто відвідати.

ОЛЕГ СКРИПКА ТА НАОНІ-ОРКЕСТРА

24 жовтня 2021 р.

Театр опери та балету, проспект Свободи, 28

Співпраця фронтмена культової української рок-групи «Vоплі Vідоплясова» з Національним академічним оркестром народних інструментів триває вже не один рік. Вони давали спільні концерти в багатьох містах України, і скрізь їм плескали стоячі. Цього року колективу «ВВ» виповнюється рівно 35 років, а це означає, що на глядачів очікує безліч сюрпризів від Олега Скрипки. Ви почуєте знайомі та такі рідні композиції в оригінальній обробці, в якій вони звучатимуть по-іншому. Чарівне аранжування НАОНІ робить їх ще яскравішими, тому розчаровуватись не доведеться. Хто б подумав, але українська народна музика чудово поєднується з українським роком! Завдяки цій зухвалій комбінації пісні стають ще яскравішими та запальнішими. Приходьте і переконайтеся в цьому самі!

Початок о 16-00 та 19-00.

ГРАЄМО В ДУРНЯ

1 листопада 2021 р.

Театр Заньковецької, вул. Лесі Українки, 1

В основу спектаклю покладена п’єса Франсіса Вебера «Вечеря з дурнем». Саме цей письменник став сценаристом таких відомих фільмів, як «Іграшка» та «Високий блондин у чорному черевику». А це говорить про те, що вашій увазі буде представлена дуже смішна комедія. І справді, безліч ситуацій, в яких опинятимуться герої п’єси, викликатимуть посмішку. Чи насправді дурень на вечері багатих та впливових людей найдурніший? І чи не переверне він все життя свого покровителя до гори ногами? Все це вам потрібно побачити на власні очі! Приходьте та насолоджуйтесь тонким гумором, саркастичними жартами та кумедними вчинками героїв.

В ролях:

  • Дмитро Лаленков
  • Христина Синельник
  • Валерій Астахов
  • Сергій Калантай
  • Олександр Ігнатуша
  • Анна Тамбова

Початок о 19-00.

ПОПЕЛЮШКА

З 16 жовтня по 28 листопада 2021 р.

Театр опери та балету, проспект Свободи, 28

Це класична постановка відомої казки Шарля Перро, але покладена на музику. На вас чекатиме багато пісень, танців та чарівних мелодій. А також розповідь про те, як змінилося життя звичайної працьовитої, скромної та доброї дівчинки завдяки подарунку від Феї-хрещеної. Саме завдяки йому Попелюшка отримала можливість зустріти своє кохання та стати щасливою. Але на її шляху буде не лише дружба та любов, ще їй доведеться боротися із заздрістю, підступністю та злобою мачухи та зведених сестер. Але чарівна кришталева туфелька має лише одну хазяйку, і це – Попелюшка.

Добра та повчальна казка триватиме 120 хвилин.

Початок о 12-00.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.