Підбір ліжка

Здоровий і спокійний сон — одна з найважливіших складових, які допомагають людині по-справжньому розслабитися після важкого робочого дня. Ось чому так важливо правильно доглядати за цією сферою життя. Облаштовуючи спальню, на самому початку слід враховувати простір, яке вам належить розвивати, і кількість меблів, призначеному для цього приміщенні. Ця стаття допоможе вам зробити вірну оцінку того, які розміри ліжка для спальні підійдуть для маленької кімнати, а як вибрати велике ліжко для просторої двомісної спальні. Крім того, ви завжди можете замовити ліжко у Львові будь-якого зручного розміру тут, на сайті фабрики виробника.

Підбір ліжка

Розміри ліжка в спальні — що буде оптимальним?

На самому початку вибору підходящої ліжка для спальні слід продумати, для кого вона буде. Якщо їм буде користуватися підліток або дитина постарше, підійдуть стандартні односпальні ліжка з розміром матраца 80 200 або 90 200 см. Однак, якщо ми шукаємо велику модель для нашої спальні, ми повинні шукати набагато велике двоспальне ліжко. В цьому випадку ви повинні в основному враховувати простір, яке у нас є в просторі спальні.

Популярні розміри ліжок для спальні

Найчастіше зустрічаються такі розміри 140 200 см, 160 200 см і 180 200 см, перший і другий з яких входять в число найбільш часто обирають покупцями. Ці розміри різні, тому що ми також повинні враховувати площу нашої кімнати. Якщо у нас невелика спальня, ми повинні вибрати розмір ліжка, щоб забезпечити оптимальне простір не тільки для сну, але і для вільного пересування. Перш за все, меблі не повинна перешкоджати переміщенню або розміщення інших предметів меблів. Підібрати ліжко для великої спальні трохи простіше, тому що тоді нам потрібно тільки враховувати наші переваги щодо місця на ліжку під час сну. Не варто переживати, що велике ліжко займе всю поверхню спальні.

Розміри ліжка для спальні — безліч варіантів на вибір!

Довжина грядок досить універсальна — найчастіше вона становить 200 см. Однак, якщо найвища людина високого зросту то, варто підібрати більш довгу модель. Також можливе виготовлення ліжка на замовлення, але це вимагає додаткових витрат, а також збільшення термінів доставки. Вибравши довжину ліжка, перейдемо до вибору її ширини. Якщо ми вважаємо за краще мати багато власного простору, де ми відчуваємо себе добре, давайте виберемо більш широке ліжко, на якій можна розмістити матрац розміром 160 200, 180 200 або навіть 200 200 см. Однак, якщо наприклад в подружжю ви хочете почувати себе ближче до партнеру, то вам підходять менші площі, вибирайте ліжко з матрацом 140 200 см або 120 200 см. Більш широке ліжко, безумовно, відмінний вибір для людей, які цінують комфортний простір під час сну.

Правильно підібраний матрац — ключовий елемент кожної спальні!

Вибравши відповідний розмір ліжка, слід орієнтуватися на вибір спальної поверхні. Вбудований матрац забезпечить нам максимальний комфорт і зручність під час сну. В першу чергу слід звернути увагу на розмір матраца, щоб він ідеально підходив до нашої ліжка. Не менш важливе питання — ступінь жорсткості матраца. Ви можете вибирати між жорсткими, середніми і м’якими моделями. При виборі жорсткості матраца слід враховувати зріст і вагу користувачів. Для струнких людей рекомендуються м’які матраци, а людям з підвищеною вагою рекомендується спати на матраці середньої або жорсткості.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.